1. 3. 2017

WU19: Prohra s Irskem 0:3

Druhé utkání ve dvou dnech čekalo na reprezentaci žen do 19 let na španělském soustředění. Po včerejší remíze s Barcelonou dnes mladé Češky podlehly Irsku.

České hráčky nezachytily vstup do utkání, kupily spoustu nepřesností a technických chyb, čehož houževnaté Irky využívaly a vytvářely si územní převahu. Ve 26. minutě se po zásluze ujaly vedení. Do konce poločasu se toho před oběma brankami nic zásadního neudálo.


Do druhého poločasu provedl trenér Vlachovský několik změn, hra českého výběru se zlepšila, přesto to byly Irky, které přidaly v krátkém rozmezí další dvě branky. Český tým si vypracoval dvě slibné šance na korekci výsledku, ale ani jedna z nich brankou neskončila. Odveta je na programu v pátek.

„Utkání se nám nevydařilo, prvních 30 minut bylo z naší strany hodně pasivních a nedařila se nám kombinace. Do poločasu jsme inkasovali po totožné akci, jako ve včerejším utkání s Barcelonou. Začátek druhé půle byl slušný, inkasovali jsme bohužel z prvních dvou střel dva góly. Přes veškerou snahu jsme do konce utkání dobře organizovanou obranu soupeřek nepřekonali,“ uvedl k druhému utkání na španělském soustředění trenér Vlachovský.

Mezinárodní přípravné utkání WU19
Česká republika - Irsko 0:3 (0:1)
Branky: 
26. Prior, 52. Ruddy, 56. Noonan
ČR: Růžičková – Barnetová (60. Klímová, 70. Barnetová), Kavalová, Čížková, Kovaříková (65. Krištofová) – Čiperová (45. Vojtková), Dubcová, Příkaská (60. Waltrová) – Molková, Ducháčková (45. Skálová), Karasová (30. Janíková)

Program reprezentace WU19 ve Španělsku:
03.03. 15:00 Česká republika – Irsko (Santa Susanna, ESP)