13. 9. 2017

WU19: Remíza s Duklou U15

České dorostenky sehrály před startem kvalifikace ME přípravný duel se staršími žáky pražské Dukly. V Dobrovízi děvčata prohrávala již o dvě branky, nakonec však duel skončil remízou.

Na začátku utkání se hrál oboustranně útočný fotbal, který přinášel šance na obou stranách. Kluci Dukly postupně získali územní převahu, své možnosti využili na konci první půle, a tak poločas skončil výsledkem 2:0 pro Duklu Praha.

Druhá půle byla na góly ještě štědřejší, nejprve snížila po přihrávce Krejčířové v 53. minutě Stašková, netrvalo však dlouho a bylo to opět o dvě branky. Cestu za vyrovnáním odstartovala v 72. minutě Kamila Dubcová, když proměnila pokutový kop po faulu na unikající Staškovou.

Vyrovnání obstarala v čtyři minuty před koncem opět Stašková. Do konce zápasu bylo na každé straně po jedné šanci, ale skóre se již nezměnilo.

Odehráli jsme dobré utkání. I když jsme inkasovali tři góly, tak mě potěšilo fungování obranné čtveřice, která se oproti minulému srazu výrazně zlepšila,“ hodnotil utkání s chlapci trenér Petr Vlachovský.